I do what I love and I love what I do..... Miluji moji práciMilá Sylvinko, 

přemýšlím dnes v tichu lesa nad svým posláním a prácí, kterou můžu dělat pro ženy, a chtěla bych ti říct, že jsem s tebou zažila tu nejkrásnější terapii mapováním jaká může být. Vzpomínám na tvou neskutečnou trpělivost a laskavost. Na všechny pocity, kterými jsem procházela, jak hluboké to bylo a jak nádherná podpora jsi pro mě tenkrát byla. Velmi to ovlivňuje mojí práci, snažím se mít podobný přístup k ženám, tolik trpělivosti a lásky, jako jsi měla ty ke mě. Z celého srdce ti děkuji  

Nikdy nezapomenu a budu navždy vděčná za tuto krásnou zkušenost

Jana M.

 

Srdečně zdravím Sylvo, 

masáž občerstvila mé tělo i duši a byla velmi jemná a hluboká, tak jak jsem zrovna potřeboval. Během masáže a tzv. velkého tahu, jsem sledoval energii jako "kuličku z plazmy" jak mi stoupá skrze srdce až do úst, jazyka a rtů, kde se rozplynula. Několik dalších dnů, jsem byl velmi nabitý a současně klidný, rozšířilo se mi vnímání. 

Milování s partnerkou jsem prožíval více celým svým probuzeným tělem.

Děkuji
Přeji krásné letní dny.
Honza H.

 

"Vaginální mapování ve mně otevřelo mou ženskou sílu, na kterou jsem úplně zapomněla. Znovu ve  mně otevřelo vnímání sama sebe jako ženu. Divokou, nežnou, smutnou, veselou, nenásnášenlivou a  hluboce milující. Díky této úžasné zkušenosti jsem začala poznávat sebe sama. Své hranice a možnosti. Postupně se učím tomu, jaké to je, cítit se skutečně dobře, milovat své tělo takové, jaké opravdu je.  Neodsuzovat se, netlačit na sebe a na své okolí. Díky vaginálnímu mapování, díky ženským projektům, jako je například Cyklická žena, které sleduji, zažívám neuvěřitelně silné momenty ve svém životě.  Momenty, ve kterých jsem plně spojena se svou ženskou podstatou, se zemí a s přítomným  okamžikem. Dovoluji si přizpůsobit svůj pracovní a osobní svět zcela dle svého menstruačního cyklu,  díky čemuž se cítím neuvěřitelně dobře. To, že jsem začala projevovat své ženství i navenek zcela  změnilo můj partnerský život. Tím, že zůstávám vědomě ve své ženské energii se pro mne můj partner stal mužem. Mužem, který ví, co dělá a kterému mohu věřit a následovat ho. Tento překrásný intimní  zážitek doporučuji jednoznačně každé ženě, která se o sebe chce starat." Anna S.

 

„Byl jsem vědomým v každém centimetru doteku v těle. Pevné doteky šly do hloubky, bolesti mi ukazovali nejkritičtější místa a jemné doteky mi daly tak hezký pocit péče. V masáži se mi líbilo jak jsi postupovala jemně a citlivě. Krása... Více než vzrušení jsem cítil uvolnění. Po splnění pracovních povinností jsem si uvědomil, že už nic nemusím a rozhostil se ve mě pocit slunné neděle (ač je pondělí:-) Pak jsem sice něco dělal, ale vše s větší radostí a uvolněností. Děkuji!“ Roman M.

 

"Vaginální mapování pro mě byl úplně novým zážitkem. Neměla jsem vůbec žádná očekávání, jen jsem se chtěla více spojit se svým tělem. Samotný proces pro mě byl příjemný, zažívala jsem pocity klidu a bezpečí. Cítila jsem prokrvení a teplo v celé oblasti pánve. Velmi zajímavé bylo, že každá část mé joni měla jinou citlivost, některé body byly vzrušující a okamžitě jsem je cítila, jiné jsem musela více prodýchávat, protože jsem cítila tlak nebo jsem je zpočátku necítila vůbec. Celý zážitek pro mě byl jako objevování něčeho nového, tajemného, krásného a cítím se nyní více žensky, vnímavější k potřebám svého těla. Vaginální mapování bych doporučila každé ženě, která chce objevit nový rozměr své sexuality, ženskosti a prožívání."  Jana K.

 

"Jsem 7 let na invalidním vozíku. Po lékařské stránce je můj stav neměnný. Dnešní den jsem ale prožil něco, co mi ukázalo, jak málo vím o svém těle. Při masáži jsem cítil, jak částmi mého těla, které necítím, proudí energie, rozlévá se teplo a rozechvívá ho nádherné brnění. Pří masáži a dechových cvičeních jsem měl nádherný pocit jako kdybych byl součástí každé žilky ve svém těle. Každé a to myslím i v místech, o kterých již 7 let vlastně nevím. Po posledních tazích mě brnělo celé tělo a do večera jsem měl husí kůži a zvláštní zimnici. Musím upřímně přiznat, že mě masáž nejen velmi překvapila příjemnými pocity, ale donutila mě dívat se na mé tělo jinak. Jinak ho vnímat a nesnažit se vše pochopit rozumem. Těším se na příští sezení. Kam se posunu a co se stane. Vždyť, jak zjišťuji, jsem stále na začátku." Marek P.